Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

Wszystkiego dobrego ...

Okres Świąteczny to oczywiście przerwa w naszych treningach. Na macie spotkamy się2 stycznia ... już 2012 roku.Obyśmy wszyscy szczęśliwie i bez kontuzji przez kolejny rok robili ...(...)

Grudniowy staż kenjutsu

Na ostatnim treningu przed świętami mieliśmy okazję spotkać się na macie z sensei Romanem Widawskim (3 dan).Staż był kontynuacją wcześniejszych spotkań i oczywiście tematem przewodnim(...)

Video - wspomnienie z Chojnickiego stażu

Jean-Marie Milleville podczas pobytu w Chojnicach dał się poznać jako niezwykle sympatyczny Sensei. Już teraz wiemy, że ponowny staż w naszym mieście odbędzie się jesienią 2012 roku.(...)

Uwaga: Sensei Roman Widawski - 21.12.2011 r.

21 grudnia (środa) zapraszamy na treningi z Sensei Romanem Widawskim (3 dan).W ostatnich miesiącach mieliśmy już kilka razy możliwość spotkać się razem na macie - kolejny trening już(...)

Egzaminy i gratulacje dla Tomasza

3 grudnia odbył się w Złotowie staż Aikido, który w dużej części był sesją egzaminacyjną na stopnie DAN.Pierwsze egzaminy odbyły się już o godzinie 9.30, natomiast ostatnie skończyły(...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl