Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

Sensei Jerzy Sapiela 4 dan w Chojnicach 22-23.09.2007r

W ostatni weekend lata gościliśmy w Chojnicach znanego nauczyciela aikido ze Szklarskiej Poręby senseja Jerzego  Sapielę. W ramach naszego spotkania odbyły się dwie(...)

Staż z Sensei Jerzym Sapielą. Chojnice 22-23.09.2007r

Chojnicka Sekcja Aikido zaprasza na kolejny staż klubowy z udziałem Senseja  Jerzego  Sapieli 4dan. Członka Rady Technicznej i Programowej PFA. Informacje o stażu (...)

Promocja na 3 dan. Maciej T.J. Gostomski

Mamy wielką przyjemność przesłać gratulacje naszemu koledze Maciejowi T.J. Gostomskiemu, który otrzymał 13.09.2007r. promocje na stopień 3 dan. Przypomnijmy, że Maciej trenuje aikido(...)

Wyjazd Pani Moniki - instruktora CH.S.A.

W związku z wyjazdem za granicę Pani Moniki, prosimy o kierowanie wszelkich zapytań dotyczących spraw związanych treningami do istruktora Pana  Tomasza Buławy.tel 609-739-832e-mail(...)

Aikidocy z innych klubów w naszym obiektywie. Pokaz slajdów.

Kolejny pokaz slajdów na naszej stronie jest skierowany do wszystkich przyjaciół oraz znajomych, których spotykamy na stażach i obozach. W naszych archiwach spoczywa wiele zdjęć,(...)

Wizyta Sensei Romana Hoffmanna 5 dan w Chojnicach.

Na początku nowego sezonu 8 września 2007r. mieliśmy okazję by wziąć udział w stażu pod okiem sensei Romana  Hoffmanna 5 dan. Prezesa Polskiej Federacji Aikido(...)

Zmiany treningów !!! 5 września 2007r. Rozpoczęcie zajęć aikido.

Już 5 września rozpoczynamy kolejne zajęcia na macie. Nowy sezon przyniesie jednak kilka zmian. Treningi aikido odbywać się będą w tych samych dniach jak dotychczas. Zmienią się jednak(...)

Sensei Roman Hoffmann 5 dan w Chojnicach. Staż aikido 08.09.2007r

Chojnicka Sekcja Aikido informuje o stażu klubowym z udziałem Senseja Romana Hoffmanna 5dan. Prezesa Polskiej Federacji Aikido oraz członka Rady Technicznej i Programowej PFA. (...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl