Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

VI Letnia Szkoła Aikido Złotów 2007

Jak miało to miejsce w poprzednich latach, tak i w tym roku zapraszamy na kolejną letnią szkołę aikido w Złotowie. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące VI letniej(...)

ROGOWO! Nowy punkt na aikidowej mapie

Było w Rogowie wojsko ... przybyli również aikidocy. Każdy z uczestników obozu zapewne zabrał do domu swoje własne wspomnienia. Jedno jest pewne – z nami nie wygra nawet deszcz.(...)

Retrospekcja ostatnich wydarzeń

Kolejny sezon naszych zmagań na macie dobiegł końca. Przed nami okres wakacyjny i zasłużony czas na odpoczynek. Zanim jednak złożymy wszystkim życzenia spędzenia udanych wakacji pomyśleliśmy(...)

Nowe koszulki klubowe

Informujemy o możliwości zamówienia koszulek klubowych z wyszywanym nadrukiem z przodu i na rękawie. Istnieje możliwość otrzymania takiej koszulki w 4 kolorach : granatowym, czarnym,(...)

Zdjęcia z wakacji

Zapraszamy nasze kochane dzieciaki oraz młodzież do nadsyłania pozdrowień do naszej księgi gości oraz przesyłania fotografii z wakacji na adres aikido@chojnice.pl Jeśli otrzymamy(...)

Podziękowania

Na zakończenie kolejnego sezonu chcielibyśmy złożyć kilka podziękowań. Naszym gospodarzom przy ul. Strzeleckiej - Pani Agnieszce Kortas oraz pozostałym pracownikom chcemy bardzo(...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl