Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

Zakończenie zajęć 28.06.2006r

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia aikido. Przed nami okres wakacji i długiego wypoczynku. Z tej okazji chcemy podziękować wszystkim ćwiczącym za wysiłek jaki włożyli trenując przez(...)

Pozdrowienia z USA

Nasz kolega Maciej TJ Gostomski zamieszkujący obecnie w Kalifornii USA oprócz treningów aikido, na które uczęszcza do Sensei Franka Dorana, znajduje również trochę czasu by odwiedzić(...)

Odwołane zajęcia 16.06.2006r

Z przykrością informujemy, że ośrodek w którym prowadzimy zajęcia w piątek 16.06.2006r będzie zamknięty. Zajęcia aikido niestety zostają w tym dniu odwołane. Instruktorzy(...)

Drugie miejsce Kamila

Kamil Mindykowski z grupy młodzieżowej zdobył drugie miejsce w Otwartym Turnieju Badmintona Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Chojnicach, który został zorganizowany przez Uczniowski(...)

Aikidocy na spływie kajakowym 10-11.06.2006r

Po udanym stażu w Tucholi, tego samego dnia, członkowie naszej sekcji wybrali się do Ośrodka Psia Góra na zasłużony odpoczynek. W sobotę wieczorem spotkaliśmy się przy ognisku na pieczonych(...)

Sensei Marian Wiśniewski 4 Dan w Tucholi 10.06.2006r

W sobotę 10 czerwca odbył się staż aikido zorganizowany przez Tucholski Klub Aikido, który poprowadził Sensei Marian Wiśniewski 4 dan. Kolejny raz spotkaliśmy się w gronie znajomych(...)

Nie tylko Aikido

Mamy wielką przyjemność pochwalić się dziećmi, które nie tylko ćwiczą aikido w naszej sekcji ale także trenują inne dyscypliny sportowe i odnoszą w nich sukcesy. Dnia 5 czerwca 2006r(...)

Dzień Dziecka 01.06.2006r

W tym szczególnym dniu składamy wszystkim naszym dzieciaczkom, tym małym i tym dużym, wiele radości, uśmiechu na twarzy, wytrwałości w nauce oraz wszystkiego czego tylko można sobie(...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl