Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

Staż z Jackiem Jaroszewskim 3 Dan. Chojnice 26.04.2006r.

Blisko 100 osób wzięło wczoraj udział w regionalnym stażu zorganizowanym przez Chojnicką Sekcję Aikido, który poprowadził Sensei Jacek Jaroszewski 3 dan ze Złotowa. Zajęcia odbyły(...)

Dzieci i Młodzież z Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach

Nie wszyscy wiedzą, że w czwartkowe popołudnia nasza sekcja pod okiem Pani instruktor Moniki prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Profilaktyki Rodzinnej w Chojnicach.(...)

Staż w Słupsku 22-23.04.2006 Sensei Marianem Wiśniewskim 4 Dan

W miniony weekend mieliśmy kolejną okazję do studiowania aikido. Tym razem spotkaliśmy się na macie w Słupsku, korzystając z zaproszenia Pana Marka Jezierskiego. Staż poprowadził(...)

Regionalny staż z Jackiem Jaroszewskim 3 Dan 26.04.2006

Mamy wielki zaszczyt zaprosić wszystkich na regionalny staż, który poprowadzi jeden z najlepszych instruktorów w naszym kraju Sensei Jacek Jaroszewski 3 Dan. Chcielibyśmy podkreślić,(...)

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Alleluja, Alleluja ! Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał. Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość. Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście(...)

Odwołane zajęcia w Wielki Piątek 14.04.2006

Informujemy, że 14.04.2006 w Wielki Piątek ośrodek będzie zamknięty i w związku z tym, zajęcia aikido zostają odwołane. Instruktorzy Ch.S.A. (...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl