Chojnicka Sekcja Aikido Aikido
 

O nas
aikido
trening
etykieta
dzieci i młodzież
galeria
słownik
techniki
linki
gadżety
Forum
Księga gości
kontakt

Polska Federacja Aikido

Inauguracja strony internetowej

Mamy wielką przyjemność oraz zaszczyt powitać wszystkich na naszej stronie internetowej. 29 kwietnia 2005r po raz pierwszy Chojnicka Sekcja Aikido odsłania swoje oblicze i zdradza(...)

Przygotowania do egzaminu

Trwają intesywne przygotowania do egzaminów, które zaplanowaliśmy na 10 czerwca 2005r. Do egzaminów na kolejne stopnie podchodzą zarówno dzieci jak i dorośli. Jest okres ciężkiej(...)

Kumulacja "KI" w Złotowie 09-10.04.2005r

09-10 Kwietnia 2005r w Złotowie odbył się staż z udziałem wielkich Mistrzów polskiego Aikido. Na tatami przybyli : Sensei Roman Hoffman, Sensei Marian Wiśniewski oraz Sensei Jerzy(...)

Nowe Dojo

Od 1 kwietnia 2005r Chojnicka Sekcja Aikido przeniosła treningi na nowe "Dojo" przy ul. Strzeleckiej 31 w Chojnicach. Jest to nowo wybudowana sala nadająca się w idealny sposób(...)

Pokaz w Parku Wodnym

W dniu 20 Marca 2005r w hali-widowiskowo sportowej przy Parku Wodnym w Chojnicach, odbył się Pomorski Turniej Strong Man z udziałem najsilniejszego człowieka świata jakim jest niewątpliwie(...)

Maciej Jakusz - Gostomski Gone to America

Maciej Jakusz - Gostomski instruktor Chojnickiej Sekcji Aikido od wielu lat rozpoznawana sylwetka w środowisku Aikido w Styczniu 2005 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. (...)Kontakt: Maciej TJ Gostomski, tel. 501 399 629 / e-mail: aikido@chojnice.pl